در چهار دقیقه

موشن گرافیک اهمیت احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان

ما به شما در یک موشن گرافیک می گوییم که چرا باید مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان گلستان ساخته شود

همچنین بخش های مهم این مرکز به همراه مکان احداث آن به طور دقیق برای شما هم استانی عزیز تشریح می شود

توضیحات بیشتر

در چهل ثانیه

معرفی مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان از زبان سردار ملک

سردار علی ملک شاهکوهی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان، اقدامات اجرایی مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان را تشریع نمود

در این بنا بیش از 4200 مترمربع فضا پیش بینی شده است.گالری دائمی، کتابخانه تخصصی دفاع مقدس، مرکز اسناد و تحقیقات و ... از بخش های مهم این مرکز هستند.

توضیحات بیشتر

در پنجاه و پنج ثانیه

توضیحات سردار ملک در خصوص مرکز فرهنگی در حضور معاون وزیر کشور

مهندس جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه دکتر دادبود شهردار گرگان از مرکز فرهنگی بازدید کرد.

جناب آقای دکتر دادبود شهردار گرگان و سید مناف هاشمی استاندار سابق گلستان تلاش های بسیار زیادی را برای فعالیت دوباره این پروژه انجام داده اند.

توضیحات بیشتر

در هشت دقیقه

معرفی مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان

در کمتر از هشت دقیقه اهمیت احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان گلستان و روند پیشرفت آن را مشاهده نمایید.

مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس عنوان مجموعه ایی متفاوت ، نو و بی بدیل در صنعت موزه داری ایران است موزه ایی که صرفاً جهت نگه داری اشیاء تاریخی نیست بلکه تاریخ رشادت و شهامت بهترین فرزندان این آب وخاک را به نمایش می گذارد و با چاشنی تکنولوژی برای آنهایی که دنبال روایت عینی تر از روزهای دفاع مقدس هستند فضایی ملموس و متفاوت ایجاد می کند برای نسلی که نه جنگ را از نزدیک دیده اند و نه حقیقت آن را لابه لای صفحه کتاب ها و پرده سینما یافته‌اند.

توضیحات بیشتر


در یک دقیقه

معرفی یادمان هشت شهید گمنام تپه نورالشهدا گرگان

در یک کلیپ شصت ثانیه ای یادمان هشت شهید گمنام تپه نورالشهدا واقع در جنگل ناهار خوران گرگان را به همراه ویژگی های خاص آن بشناسید.

یادمان هشت شهید گمنام در تپه نورالشهدای شهرستان گرگان، با آمیزه ای از معماری و زیبایی و تلفیق آن با فرهنگ بومی و پیشینه تاریخی استان گلستان و شهرستان گرگان با پرهیز از هرگونه تجمل گرایی و هزینه های گزاف، پدید می آید که نشانگر آرمان مقدس شهدای گمنام باشد

توضیحات بیشتر